O Studiu Bořislavka

Vzdělávací a relaxační studio nabízí, jak již ukazuje jeho název, široké spektrum vzdělávacích kurzů a možnost si odpočinout/relaxovat i pasivně, a to při kosmetickém ošetření či masážích. Studio Bořislavka je otevřeno pro všechny věkové kategorie, dospělé i děti. V našem studiu na Vás čeká příjemná atmosféra a domácí prostředí. Individuální přístup, vysoký standard služeb a zejména spokojenost klientů jsou naším hlavním cílem.

K výběru názvu studia – Studio Bořislavka – nás vedlo jeho umístění, a to přímo na Náměstí Bořislavka v Praze 6 v části, které se od nepaměti říká Bořislavka. Studio je dobře dostupné MHD i automobilem. Nachází se do 5 minut chůze od nové stanice metra Bořislavka, stejně tak i zastávek tramvají a autobusů Bořislavka a Na Pískách. Studio je rovněž dobře dostupné autem, je situováno kousek od ulice Evropská a v okolí je možné bez problémů zaparkovat.

V rámci úvah, co dělat na mateřské, resp. rodičovské dovolené a hlavně po ní, jsme se rozhodly založit Vzdělávací a relaxační studio , kde bude příjemná a vlídná atmosféra, spousta kvalifikovaných, zkušených a milých lidí plných nadšení podělit se o své znalosti a zkušenosti a předávat je dál, ať již formou výuky či kosmetických a relaxačních služeb .

Studio Bořislavka se představuje

Studio Bořislavka bylo založeno v srpnu 2013 a od té doby využilo jeho služeb mnoho spokojených zákazníků. Naším hlavním cílem je starat se o pohodu, vzdělávání a krásu Vaši i Vašich dětí. Služby studia můžete vzájemně kombinovat a propojovat. Během relaxačních procedur (kosmetického ošetření, líčení, depilace cukrovou pastou či masáží) můžete například využít možnost doučování/vyučování dětí, případně i jejich hlídání. Kombinování obou služeb Studia Bořislavka se Vám vyplatí i finančně, protože za využití obou služeb či při navštěvování více kurzů dostanete slevu.

Služby vzdělávání

V rámci vzdělávacích kurzů máme připraveny kurzy s různou délkou trvání, semináře, workshopy, aktivní tréninky, přednášky a v neposlední řadě rekvalifikační kurzy. Pro děti je připraveno doučování (rozsah učiva základních škol), systematická příprava na přijímací zkoušky na střední školy, dále pak kurzy jazykové i zájmové, a to včetně výuky hry hudební nástroje. Pro dospělé a mladistvé máme velkou škálu kurzů, od jazykových přes kurzy odborné zaměřené na marketing, dále kurzy rozvoje osobnosti až po široký rozsah zájmových kurzů, od aranžování květin až po výtvarnou dílnu. Odpočinout a zrelaxovat je možné i během oblíbeného cvičení pilates či při józe. Součástí našich služeb jsou i jazykové korektury, překlady a copywriting.

Velmi podstatnou a stále se rozvíjející součástí nabídky vzdělávacích aktivit jsou profesní, akreditované a rekvalifikační kurzy . V dubnu 2015 byl založen spolek Vzdělávací Studio Bořislavka z.s. , který tyto kurzy zaštiťuje. Hlavním cílem a účelem spolku je osobní rozvoj a vzdělávání všech skupin občanů. Vzdělávací programy zajišťované spolkem jsou především zaměřeny na podporu zaměstnanosti a podporu genderové vyváženosti (snížení rozdílů v postavení žen a mužů) na trhu práce a slaďování soukromého a pracovního života, s přihlédnutím k osvětě a propagaci principu rovných příležitostí, zlepšení přístupu žen ke vzdělávání a zaměstnání, zvýšení účasti žen v podnikání a motivaci zaměstnavatelů využívat nové formy zaměstnání. Dalším cílem spolku je také snaha o zkvalitnění kulturní gramotnosti a dále dlouhodobě podporuje celoživotní odborné vzdělávání, které vede ke zvyšování odborné způsobilosti a kvalifikace všech skupin občanů. Snahou spolku je nabízet zvýhodněné/dotované kurzy, jako například počítačové kurzy pro seniory, jazykové kurzy pro ženy na mateřské, seniory či děti ZŠ atp. V aktuálních nabídkách kurzů si jistě každý potřebný kurz najde!

Služby relaxace

Relaxační část studia nabízí služby pro Vaši krásu a pohodu, a to komplexní péči o Vás - o Vaši pleť i tělo. Kosmetické ošetření pleti a vybrané uvolňující masáže, detoxikační masáže a zábaly provádíme kvalitními přípravky, jejichž účinky a nezávadnost jsou ověřeny dlouholetými zkušenostmi. Depilace cukrovou pastou, kterou provádíme, je prastará metoda, jedna z nejšetrnějších depilačních metod k pokožce a zároveň je jednou z metod s nejdéle trvajícím účinkem. Jedná se o způsob depilace využívaný již ve starověku, a tedy léty prověřený. Součástí nabídky našeho studia je i barvová typologie a vizážistka.

Těšíme se na Vás ve Studiu Bořislavka!

Markéta & Ivana

Grafický návrh a webdesign: Grafika tak jak si přejete, webové stránky