Vyberte si z našich služeb pro Vaše tělo

Péče o pleť
kosmetika

Depilace
cukrovou
pastou

Péče o tělo
masáže

Barvová typologie
a vizážistika

Ceník
služeb

Ve Studiu Bořislavka můžete v klidu relaxovat, zatímco my se budeme věnovat Vaší pleti či tělu. V rámci služeb pro krásu a pohodu nabízíme kosmetické ošetření pleti a vybrané uvolňující a detoxikační masáže a zábaly. V rámci kosmetického ošetření i samostatně provádíme depilaci cukrovou pastou. Depilace cukrovou pastou je prastará metoda, která je jednou z nejšetrnějších depilačních metod k pokožce a zároveň jednou s nejdéle trvajícím účinkem. Ve studiu Vás zároveň nalíčíme, a to na jakoukoli příležitost (denní, večerní i svatební líčení). Také Vám poradíme s výběrem vhodných odstínů barev pro líčení i do šatníku, a to na základě učení barevného typu v rámci barvové typologie.

hildegardPracujeme s profesionální německou bylinnou kosmetikou Hildegard Braukmann. Jedná se o velmi kvalitní a oblíbenou bylinnou kosmetiku, která je vyráběna přímo v Německu a jejíž kvalita je léty prověřená (již 60 let).

Depilaci provádíme cukrovou pastou Naturi, která má téměř přírodní složení a je bez nežádoucích chemických přísad, parfemace a barviv.

Těšíme se na Vás ve Studiu Bořislavka!

Grafický návrh a webdesign: Grafika tak jak si přejete, webové stránky